Bobcat Kiralama

İstanbul Bobcat Kiralama Merkezi

Zaman içerisinde makina parkımıza yaptığımız eklemelerin bize kazandırdığı çeşitlilik gücü ile her işe aynı makina modelinden uzaklaşmayı başardık. İşe ve yere göre makina seçerek zaman ve maliyet ile olan yarışta iş ortaklarımıza avantaj sağlamak başlıca hedeflerimiz arasına girmiştir.

Bu özen gerektiren çalışmalar için eğitimli, tecrübeli ve disipli bir kadro ile çalışmamız gerektiğinin hep farkında olup bu konuda personel çalışma ve güvenlik eğitimlerini herzaman iş akış programımıza dahil etmekteyiz.

Bobcat kiralama boyutu, pratikliği, marifetleri ve kolay nakliyesi sayesinde inşaat firmalarının hem zamandan hem paradan tasarruf etmesini sağlar. Büyük makinelerin hem nakli zordur hem de dar mekanlarda çalışma şansı yoktur. Kiralık Bobcat kolay nakliyesi, dar alanlarda çalışma kabiliyeti ile İstanbul içerisinde hizmet vermektedir ayrıca bir saat sonra çalışma alanında hazır olmaktadır.

Kiralık Bobcatler sahip olduğu ataçmanlar sayesinde bir çok işi tek makine ile yapabilir, iş gücünü %80 oranda azaltabilirler. 4 işçinin 10 günde yapacağı işi Bobcatler ile 1 günde bitirebilirsiniz. Deneyimli operatörlerimizle birlikte uygun koşullarda günlük, haftalık ve aylık olarak kiralayabilirsiniz.Bobcat ve Ataçmanları ile yapabilecekleriniz

* Kova Ataçmanı: Toprak Kazı, dolgu, yükle-boşalma

* Tesviye Ataçmanı: Toprak Serme, düzenleme

* Silindir Ataçmanı: Toprak sıkıştırma

* Süpürge Ataçmanı: Saha temizlik

* Burgu Ataçmanı: Bitki ekim çukuru hazırlama

* Forklift Ataçmanı: Malzeme yükle-boşaltma

Whatsapp Hemen Ara